At Kestanesi Sabunu


 Satın Almak İçin Tıklayın

At kestanesi sabun içeriğinde hint yağı, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı ve sirke vardır.

At Kestanesinde kalın yağ, aesculin, saponin, tanen, nişasta, şeker, albüminli maddeler, flovanlar, fitosterin, adenozin, fermentler,cumarin, B1, C, K ve P vitaminleri bulunur.

Antioksidan özelliği serbest radikallerin neden olduğu hücresel hasara karşı korunmaya yardımcı İltihap ve şişkinlik önleyici özellikleri ile kozmetik ürünlerde kırışıklık giderici, saç onarıcı olarak kullanılmaktadır.

Hint yağını, bilinen ve en çok yararlanılan faydalarından biri saç üzerine olan etkileridir. doğal bir saç gürleştirici. güçsüz, seyrek ya da bir türlü uzamayan saçlarınız için kullanılmıştır.

Hindistan cevizi yağının  en önemli özelliklerinden biri cilt tonunu eşitlemesi ve kolajen üretimini hızlandırmasıdır.

Hindistan cevizi yağı serbest radikallerle savaşmaya ve zarar görmüş cildi beslemeye son derece yardımcı olarak, anti bakteriyel özellik oluşturmaktadır.

Zeytinyağı  içerisinde bol miktarda E vitamini bulunduğundan Bu E vitaminin cildin gençlenmesi sağlaması. Kırışıklıklar ın ciddi miktarda azaltması nedeniyle ellerinizi,yüzünüzü ,saç ve vücudunuzu gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz sabunumuz tamamen el Yapımı olup sentetik köpürtücü petrol türevi kimyasal madde içermez.saç boyasından dolayı hasar görmüş saç tellerini güçlendirir, saçın daha hızlı ve sağlıklı çıkmasını sağlar, saç kepeği ve saç dökülmesine karşı fayda sağlar

Load More Related Articles
Load More By Şimşek
Load More In Sabun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Check Also

SUMAK NEDİR,FAYDALARI VE ZARARLARI NELERDİR

Tam bir şifa kaynağı olarak bilinen sumağın insan vücudu üzerinde çok sayıda faydası vardı…